Recenzja gamerHash (2024): Test i opinie

Recenzja GamerHash (2024). Sprawdzamy: rejestrację, bezpieczeństwo, działanie, zarabianie. Poznaj wady, zalety i opinie o GamerHash.

10 min. czytania
GamerHash

GamerHash jest polskim projektem, który w bardzo krótkim czasie zdobył popularność wśród miłośników kryptowalut na całym świecie. Wszystko dzięki temu, że odpowiada na potrzeby osób, które chciałyby mieć Bitcoiny, ale nie zamierzają ich kupować, a kopanie uważają (całkiem słusznie zresztą) za nieopłacalne. Bez wątpienia wielu użytkownikom może wydać się podejrzana szansa na zdobycie najdroższej kryptowaluty świata bez wydawania pieniędzy. Okazuje się jednak, że rzeczywiście jest na to sposób. Co więcej, działa on już kilka lat i jak do tej pory zbiera same pozytywne recenzje. 

Tajemnicą GamerHash jest opieranie się na nadwyżce mocy obliczeniowej, którą dysponują zwykli użytkownicy. W odróżnieniu od tradycyjnych koparek, program ten nie wymaga specjalistycznego sprzętu czy poważnych inwestycji. Można z niego korzystać na zwykłych komputerach oraz laptopach. Głównie właśnie dlatego tak szybko zyskał znaczną popularność. Inną kwestią jest to, że pozwala na zarobienie jedynie bardzo niewielkich kwot, zawsze jednak lepsze to niż nic. 

Idź do GamerHash →

Program GamerHash. Najważniejsze informacje

GamerHash to polskie rozwiązanie, które powstało w Poznaniu w 2017 roku. Witryna łączy użytkowników chcących zdobyć niewielkie sumy Bitcoinów bez inwestowania prawdziwych pieniędzy. Odbywa się to za pośrednictwem udostępniania nadwyżki mocy obliczeniowej komputera, laptopa, a nawet smartfona. Wystarczy jedynie pobrać oprogramowanie GamerHash, by rozpocząć mining.

Do tej pory z tej opcji skorzystało już ponad 710 tys. użytkowników z całego świata. Program działa w 214 państwach świata. Może z niego korzystać każda osoba dysponująca odpowiednim urządzeniem elektronicznym. Nie potrzeba do tego specjalistycznej wiedzy, obsługa aplikacji jest bowiem bardzo łatwa i intuicyjna. Użytkownik sam decyduje, kiedy będzie kopał z GamerHash i w jaki sposób wyda swoje pieniądze. Co więcej, za korzystanie z oprogramowania dostać możesz także różnorodne bonusy oraz oferty specjalne. Dzięki temu Twój zarobek może być jeszcze większy. 

Podstawowe informacje: 

Firma CoinAxe sp. z o.o.
Kraj rejestracji Polska
Rok założenia 2017
Adres witryny Gamerhash.com
Polski język serwisu Tak
Waluta  Bitcoin
Weryfikacja KYC Nie
Opłata za założenie konta Nie
Prowizje Nie

Idź do GamerHash →

Jak działa GamerHash?

Niezmiennie od lat wiele kryptowalut wydobywa się za pomocą kart graficznych dysponujących wysoką mocą obliczeniową. W przypadku kopania Bitcoina sposób ten już się jednak nie sprawdza. Profesjonalne i horrendalnie drogie koparki zastąpiły domowe sprzęty własnej roboty. Samodzielny mining przez to przestał się opłacać, bo spłata inwestycji zajmuje długie miesiące, a nawet lata. Dodatkowo nie ma pewności, że ostatecznie w ogóle na siebie zarobi, ze względu na dynamiczne zmiany kursu. Z pomocą przychodzi jednak polski GamerHash, oferujący intuicyjną w obsłudze aplikację. 

Jak działa GamerHash? Instalujesz ją na swoim komputerze, laptopie lub smartfonie, włączasz, a ona samie kopie kryptowaluty. Każda minuta pracy sprzętu z włączonym oprogramowaniem to niewielka kwota wypłacana przez twórców aplikacji w Bitcoinach. W ten sposób możesz swobodnie korzystać z komputera, kiedy tylko masz na to ochotę, a w międzyczasie on sam na siebie zarabia. Mowa tu maksymalnie o kilkuset złotych miesięcznie, w dłuższej perspektywie może jednak przynieść to większy zysk. 

Oprogramowanie kopie tę kryptowalutę, która aktualnie jest najbardziej opłacalna dla twórców. Użytkownik natomiast swoją „wypłatę” zawsze otrzymuje po przeliczeniu w czasie rzeczywistym na BTC. GamerHash wypłaca ponadto nie tylko Bitcoiny, ale też premię w swojej wewnętrznej monecie, GamerCoin (GHX). Zaletą też jest to, że zarabiać można zarówno dzięki działaniu aplikacji „w tle”, jak również wykonując zadania na platformie, np. grając w gry. 

Aplikacja mobilna GamerHash

GamerHash posiada aplikację desktopową i mobilną. Pobrać ją można na smartfony z systemem Android, jak i iOS. Dostępna jest w App Store oraz sklepie Google Play. Przy jej użyciu możliwe jest kopanie Bitcoinów na urządzeniu mobilnym, a jej budowa i obsługa jest bardzo łatwa. Posiada też wszystkie funkcjonalności, które znaleźć można w wersji na komputer. Dokonasz za jej pośrednictwem zakupów online, a także wypłacisz zarobione środki na portfele zewnętrzne. 

Jak założyć konto w GamerHash?

Twórcy GamerHash dbają o bezpieczeństwo swoich użytkowników. Właśnie dlatego, aby rozpocząć zarabianie w Bitcoinach, musisz założyć konto w serwisie. Jak zarabiać na GamerHash? Najpierw przejdź rejestrację, a następnie pobierz aplikację na swoje urządzenie. Dopiero po zakończeniu tego procesu i zalogowaniu się, będziesz mógł rozpocząć „wydobycie”. 

Rejestracja w GamerHash

Zakładanie konta w GamerHash jest bardzo łatwe i trwa krótką chwilę. Możesz to zrobić za pośrednictwem platformy Steam, jak również przez Facebooka czy Google. Nie zabrakło nawet rozwiązań dla osób, które chcą założyć osobne konto, niepowiązane z żadnymi innymi platformami. W takim przypadku wystarczy tylko wejść na stronę GamerHash i najechać na ikonę symbolizującą profil użytkownika. Następnie wybierasz opcję zakładania konta. Po wyświetleniu nowej zakładki wpisz swoją nazwę użytkownika, adres e-mail oraz bezpieczne hasło. 

Rejestracja w GamerHash

Pobieranie i instalowanie GamerHash

Po przejściu rejestracji uzyskasz dostęp do swojego konta. Będzie na nim pokazane Twoje saldo całkowite, czyli wszystkie zarobione pieniądze w przeliczeniu na dolary. Po zweryfikowaniu adresu e-mail użytkownik też przeniesiony zostaje do zakładki umożliwiającej pobranie aplikacji na komputer lub smartfon. 

Możesz wybierać między różnymi wersjami dostosowanymi do MacOS, Linuxa, Windowsa czy ASIC/RiG. Plik instalacyjny pobierze się na Twój komputer w kilka sekund, a następnie musisz go zainstalować na swoim komputerze. Zależnie od systemu i prędkości sprzętu, zająć Ci to powinno kilka minut. Następnie konieczne jest nazwanie urządzenia. Po nim możesz przejść do kopania!   

Jak uruchomić GamerHash?

Z poziomu aplikacji GamerHash możesz w kompleksowy i łatwy sposób sterować procesem wydobycia. Wystarczy jedynie, że przejdziesz analizę wydajności Twojego urządzenia. 

Program GamerHash po uruchomieniu

Po tym kroku zyskasz dostęp do GamerHash, a kopanie będziesz mógł rozpocząć poprzez naciśnięcie przycisku „Start”. Po krótkiej analizie otrzymasz przewidywane zarobki miesięczne, a także kalkulator wyliczający zarobek przy użyciu GPU, CPU oraz naliczany przez aplikację bonus w monetach GHX. 

Kopanie GamerHash

Jak zarabiać na GamerHash jeszcze więcej elektronicznych monet? Możesz skorzystać z szeregu zadań dodatkowych, oferowanych przez aplikację. Czasem jest to prośba o instalację najnowszej wersji aplikacji, potwierdzenie e-maila, zagranie w określone gry czy nawet wystawienie opinii. 

Zadania dodatkowe w GamerHash

Jak zarabiać na GamerHash i gdzie wydawać pieniądze?

Zarabianie na GamerHash nie jest szczególnie skomplikowane. Środki każdego dnia zasilają Twoje konto, a ich wysokość zależy od sprzętu, który posiadasz. Im jest on wydajniejszy i mocniejszy, tym więcej jesteś w stanie zarobić. Potencjalny miesięczny dochód sprawdzisz przy użyciu Kalkulatora zarobków, przygotowanego przez witrynę GamerHash. Określisz w nim, jaką masz kartę graficzną (jedną lub kilka), a następnie przeliczysz, ile średnio uda Ci się zarobić dzięki aplikacji. Kwota przeliczana jest na dolary, a następnie złotówki, otrzymujesz jednak także wyliczenia bezpośrednio w BTC. Bez problemu ustawisz też aktualną wartość najstarszej monety. 

Kalkulator zarobków GamerHash

Jak widać na poniższym przykładzie, korzystając z karty NVIDIA GeForce RTX 3090, można zarobić w przeliczeniu ponad 380 zł miesięcznie. Oczywiście wziąć tu pod uwagę musisz też wzrost opłat za prąd, kopanie wymaga bowiem intensywnego działania sprzętu. Nie są to jednak tak wysokie kwoty, jak w przypadku korzystania z gotowej lub domowej koparki. Na co można wydać środki zarobione w GamerHash? Do wyboru masz trzy opcje. 

Możesz przesłać środki zarobione w Bitcoinach do zewnętrznego portfela i ich w ogóle nie wymieniać. Aby to zrobić, wystarczy tylko, że wejdziesz na swoje portfele i naciśniesz przycisk „Wyślij”. Następnie wybierasz kwotę, wpisujesz adres publiczny portfela, na który chcesz przelać środki i realizujesz przelew. 

Wypłata w GamerHash

Drugim rozwiązaniem jest wydanie zarobionych środków w sklepie dostępnym na platformie GamerHash. Wymienić je tam możesz na gry i dodatki do nich, karty z upominkami, akcesoria gamingowe i wiele innych, rozmaitych ofert.  

Zakupy w sklepie GamerHash

Trzecia opcja to zrobienie zakupów w sklepie przyjmującym płatności w Bitcoinach bezpośrednio z portfela GamerHash. Działa to tak samo, jak w opcji pierwszej, ale zamiast kodu swojego sejfu podajesz kod publiczny portfela witryny, której chcesz zapłacić za usługi lub produkty. 

Czy GamerHash jest bezpieczny?

Wielu miłośników świata elektronicznych monet zastanawia się, czy GamerHash jest bezpieczny. Polski startup działa na międzynarodowym rynku od 2017 roku i do tej pory nie miał żadnych problemów z zapewnieniem bezpieczeństwa swoim użytkownikom. Twórcy zadbali też o szereg środków, dzięki którym konta są w odpowiedni sposób chronione. 

Przede wszystkim służy do tego dwuetapowy proces weryfikacyjny, który możesz wprowadzić. Dzięki niemu zyskujesz pewność, że nikt niepożądany nie włamie Ci się na konto i nie zabierze Twoich środków. Druga kwestia to certyfikat SSL witryny, świadczący o szyfrowaniu wszystkich danych, którymi dysponuje strona. Twórcy oficjalnie zapewniają też, że ich aplikacja dysponuje sprawdzonym i w pełni bezpiecznym kodem. Dzięki niemu nie musisz obawiać się instalacji złośliwego oprogramowania na swoim komputerze czy smartfonie. 

Czy GamerHash psuje komputer?

Wiesz już, jak działa GamerHash i w jaki sposób można na nim zarabiać. Całkiem zrozumiałe, że kolejną interesującą Cię kwestią jest ewentualne obciążenie Twojego komputera i negatywne oddziaływanie na niego. Polska aplikacja bezpośrednio w żaden sposób nie psuje komputerów, smartfonów, ich części składowych czy oprogramowania. 

Pamiętać jednak musisz, że GamerHash wykorzystuje nadmiar mocy obliczeniowej, generowanej przez Twój sprzęt. Zużywa ją do rozwiązywania problemów kryptograficznych, budując w ten sposób kolejne bloki łańcucha blockchain. Proces ten jest wymagający wobec sprzętu, który go wykonuje. W praktyce więc Twoja karta i/lub procesor są obciążone zdecydowanie bardziej niż podczas zwykłego użytkowania. Może to z czasem wpłynąć na ich wcześniejsze zużycie lub doprowadzić nawet do awarii. Taki scenariusz jest szczególnie prawdopodobny w chwili, gdy nie wyłączasz urządzenia i kopie ono przez cały czas. Zadbaj w takim przypadku o odpowiednie chłodzenie i pamiętaj, by kontrolować zużycie prądu. Dzięki temu generowane przychody mogą być Twoim niewielkim zyskiem, a nie środkiem na pokrycie wyższych rachunków czy paragonu za nową kartę graficzną. 

Zalety i wady GamerHash

Zalety GamerHash: 

 • darmowa aplikacja;
 • skorzystać z niej może każdy;
 • aplikacja dostosowana do komputerów oraz urządzeń przenośnych; 
 • możliwość zarabiania zarówno na kopaniu, jak i wykonywaniu zadań; 
 • kilka opcji wypłaty środków; 
 • bogaty asortyment sklepu; 
 • intuicyjna obsługa witryny i aplikacji;
 • szansa na zdobycie Bitcoina bez inwestowania pieniędzy;
 • bonus w GamerCoinach;
 • zużycie prądu o wiele mniejsze niż w przypadku zwykłych koparek kryptowalut. 

Wady GamerHash: 

 • możliwość zarobienia stosunkowo niewielkich kwot; 
 • wypłaty tylko w Bitcoinie; 
 • brak opcji wymiany Bitcoina na tradycyjne waluty w witrynie. 

GamerHash – opinie

GamerHash cieszy się dobrymi opiniami w Internecie – zarówno wśród polskich, jak i zagranicznych użytkowników. To darmowy program, który pozwala na zarobek stosunkowo niewielkim kosztem. Trudno dziwić się, że zyskał uznanie sympatyków wirtualnych pieniędzy. Korzystać w końcu może z niego praktycznie każdy posiadacz dość dobrego komputera czy smartfona. 

W Google Play aplikacja GamerHash została pobrana już ponad 50 tys. razy. Na podstawie 1,42 tys. opinii poszczycić się może oceną 4,3/5 gwiazdek. App Store zaserwowało jej jeszcze wyższą notę wynoszącą 4,7/5, ale na podstawie 99 ocen. Tak duża liczba pozytywnych głosów oraz bezproblemowa obecność na rynku od ponad 4 lat stawiają GamerHash w dobrym świetle. 

Podsumowanie recenzji GamerHash

GamerHash jest rozwiązaniem, na które czekało tysiące użytkowników z całego świata. Pozwala na zdobycie Bitcoinów bez potrzeby inwestowania, kupowania profesjonalnego sprzętu i wydawania wielkich sum już na samym początku. Aplikacja ta zapewne najbardziej przypadnie do gustu graczom oraz innym posiadaczom mocnego sprzętu. W ich przypadku potencjalny zysk może wynosić nawet kilkaset złotych. Może nie jest to fortuna, ale trzeba też pamiętać, że użytkownik nie musi praktycznie nic robić, by dostać pieniądze.

Aplikacja działa zgodnie z prawem, a należy do zarejestrowanej legalnie spółki CoinAxe. To świadczy o jej wiarygodności i może wiele osób przekonać do skorzystania z oferty. Oczywiście nigdy nie można zapominać o dynamicznym kursie Bitcoina oraz ewentualnych kosztach. Mowa tu choćby o wyższych rachunkach za prąd czy większym zużyciu komponentów komputera. Czy ostatecznie więc korzystanie z GamerHash się opłaca? Każdy przypadek jest inny i musi być rozpatrywany oraz przeliczany indywidualnie.

Ocena GamerHash:

4.83 / 5

Idź do GamerHash →

Kupuj i sprzedawaj Bitcoina i 600+ krypto w kilka minut.
Dołącz do największej na świecie giełdy kryptowalut:

Zacznij handel na Binance →